بازدید: 947 بازدید
زمان مطالعه: 8 دقیقه

امروزه ثبت سفارش محصولات مهم‌ترین نیازهای کاربران را در هر جهت برطرف می‌کند. بتافایل،یک مرکز گسترده از فایل های  متنوع می باشد که به کاربران این امکان را می‌دهد تا فایل های الکترونیکی خود را اعم از پروژه‌های دانشگاهی، مقالات، فرم‌ها، مستندات، نرم افزار، افزونه، اینفوموشن، موشن گرافیک و هرگونه فایل الکترونیکی دیگری را خریداری کنند. اما داستان وب‌سایت ما به اینجا ختم نمی‌شود. بتافایل نه تنها مرکز خریدهای شما خواهد بود، بلکه پروژه‌های درخواستی شما را نیز پذیراست. بتافایل با پذیرش ثبت و ساخت ۵ نوع محصول و پشتیبانی از آن، مرکزی را به نام ثبت سفارش محصولات ایجاد کرده است.

 

قوانین و مقررات بخش ثبت سفارش ها:

  • شما کاربران می‌بایست برای ثبت سفارش محصولات، از طریق تیکت به ما اطلاع رسانی کنید که در ادامه مقاله، روش آن را برای شما توضیح خواهیم داد.
  • هزینه سفارش‌های بتافایل بسیار معقولانه تر از وب‌سایت‌های فریلنسری دیگر است.
  • هزینه ی انجام سفارش‌ها، با توجه به درخواست‌های شما، سختی کار و … و پس از بررسی توسط کارشناسان مدیریت پروژه بتافایل به شما اعلام خواهد شد و پس از ساخت توسط بتافایل و پرداخت توسط شما، لینک دانلود، در ایمیل و واتساپ شما ارسال می‌شود. نحوه درخواست ثبت سفارش در ادامه همین مقاله، قابل مشاهده است.
  • توجه داشته باشید، بتافایل تنها پروژه‌هایی را می‌پذیرد که نمونه ی آن در وب‌سایت موجود باشد و مطابق قوانین بالا عمل کرده باشید.
  • پشتیبانی بتافایل، مطابق با ضوابط و مقررات سایت، از ساعت ۱۰ تا ۲۲ روزهای شنبه تا چهارشنبه انجام‌ می شود. برای تغییرات لازم در طراحی‌های انجام شده توسط ما، فقط از طریق اینستاگرام، تلگرام ، واتساپ و ایتا با شماره ای که در سایت قرار داده شده است در ارتباط باشید.

 

بتافایل چه سفاش‌هایی را با چه قیمت‌هایی انجام می‌دهد؟

 

بخش گرافیکی عمومی

ردیف موضوع محصولات هـزینه کامل هزینه تقریبی زمان تحویل
۱ ساخت و تدوین موشن گرافیک وابسته به بررسی کارشناسان ۶۰ تا ۱۶۰ هزار تومان ۴ تا۷ روز
۲ ساخت و تدوین لوگو تمپلت وابسته به بررسی کارشناسان ۶۰ تا ۱۲۰ هزار تومان ۳ تا ۵ روز
۳ انجام پروژه پاورپوینت وابسته به بررسی کارشناسان ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان ۳ تا ۵ روز
۴ طراحی کارت تبلیغاتی وابسته به بررسی کارشناسان ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان ۳ تا ۵ روز
۵ طراحی نمونه سوال امتحانی (مطابق با سال جدید) وابسته به بررسی کارشناسان ۲۰ تا ۳۵ هزار تومان ۱ تا ۲ روز

 

 


 

بخش گرافیکی تخصصی و عمومی

ردیف موضوع محصولات هـزینه کامل هزینه تقریبی زمان تحویل
۱ طراحی لوگو تایپ وابسته به بررسی کارشناسان تیکت دهید ۳ تا ۵ روز
۲ طراحی لوگو تصویری وابسته به بررسی کارشناسان تیکت دهید ۳ تا ۵ روز
۳ ثبت برند تجاری وابسته به بررسی کارشناسان تیکت دهید ۳ تا ۵ روز
۴ ثبت شرکت وابسته به بررسی کارشناسان تیکت دهید ۳ تا ۵ روز
۵ طراحی سایت وابسته به بررسی کارشناسان تیکت دهید

 

 


بتافایل علاوه بر ارائه خدمات گرافیکی و دانش‌آموزی، قادر به  نگارش مقالات و مشاوره های تخصصی آن در زمینه خدمات دانشجویی در رشته مهندسی کشاورزی گرایش های باغبانی و زراعت می‌باشد.

ورود به بخش مقاله نویسی و مشاوره های تخصصی

 


 

 

نکات کلیدی: نکاتی که کاربران باید به آن توجه کنند:

ساخت و تدوین اینفوموشن و موشن گرافیک: سفارش اینفوموشن یا موشن گرافیک، توسط ما از طریق اینستاگرام، تلگرام ، واتساپ و ایتا انجام می‌شود. کافی است در بخش تیکت‌ها، «موضوع محصول مد نظری» که می‌خواهید را به همراه «نام نمونه محصولی که در سایت وجود دارد» و «مطالب یا نوشته هایی که در نظر دارید در پروژه شما که قرار است جایگزین نوشته‌های موجود در پروژه شوند» را در بخش توضیحات تیکت بنویسید. اگر از متون درون پروژه مطمئن نیستید یا چیزی به ذهنتان نمی‌رسد توسط بتافایل، انجام خواهد شد. توجه داشته باشید، بتافایل تنها پروژه‌هایی را می پذیرد که نمونه‌ی آن در وب‌سایت موجود باشد. به طور مثال پروژه یا محصول «اینفوموشن تبلیغاتی فروشگاهی» که در سایت موجود می‌باشد، توسط بتافایل انجام می‌شود و لذا پروژه های خارج از وب‌سایت ما به هیج وجه، در دستور تدوین قرار نخواهد گرفت.

ساخت و تدوین لوگو تمپلت: سفارش لوگو تمپلت نیز از طریق اینستاگرام، تلگرام ، واتساپ و ایتا انجام می‌شود. کافی است در بخش تیکت‌ها، «موضوع محصول مد نظر» که می‌خواهید را به همراه «نام نمونه محصولی که در سایت وجود دارد» را در بخش توضیحات بنویسید. اگر قصد سفارش لوگو تمپلت را دارید، حتماً تصویر لوگوی خود را به صورت png و ترنسپرنت از بخش انتخاب فایل با بالاترین کیفیت و نهایتاً حجم ۲ مگابایت برای ما ارسال کنید. توجه داشته باشید، بتافایل تنها پروژه‌هایی را می پذیرد که نمونه ی آن در وب‌سایت موجود باشد و اینکه تصویر لوگو به صورت png و ترنسپرنت برای ما ارسال شده باشد.

انجام پروژه پاورپوینت: سفارش «پاورپوینت» توسط ما از طریق اینستاگرام، تلگرام ، واتساپ و ایتا انجام می‌شود. کافی است از طریق اینستاگرام، تلگرام ، واتساپ و ایتا، «موضوع» پاورپوینتی که می‌خواهید ارائه دهید را در جایگاه «توضیحات» بنویسید. همچنین ، «تعداد اسلایدها» و «مطالبی که در نظر دارید در پاورپوینت شما استفاده شوند» را بنویسید. تاکید می ‌شود که نوشتن «نام و نام خانوادگی» ، «نام اساتید یا محل ارائه (به دلخواه)» و سال ارائه یا تحویل پروژه در بخش توضیحات تیکت، الزامی است.

در مجموع مطالب زیر باید از طریق شماره‌ی ۰۹۰۱۳۵۴۱۹۱۱ در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام ، واتساپ و ایتا ساخت پاورپوینت، نوشته شده و برای ما فرستاده شوند:

– موضوع

– نام و نام خانوادگی

– نام اساتید یا محل ارائه (به دلخواه)

– سال ارائه یا تحویل پاورپوینت

– مطالبی که در نظر دارید در پاورپوینت شما استفاده شوند

– تعداد اسلایدها

– یا توضیحات دیگر که مد نظر شماست.

طراحی کارت های تبلیغاتی: برای کارت‌های تبلیغاتی نیز به مانند اینفوموشن و لوگو تمپلت برخورد خواهد شد. در بخش توضیحات تکمیلی کارت‌های تبلیغاتی موارد زیر برای ما نوشته و توضیح داده شود:

«نام کسب و کار شما»، «شماره تلفن و یا وب‎‌سایت‌های خبری دیگر شما»، «لوگوی شما (اگر لوگو دارید به صورت png و ترنسپرنت بفرستید)» و نکات دیگری که می‌خواهید در کارت‌های تبلیغات قرار بگیرند.

طراحی نمونه سوالات امتحانی (مطابق با سال جدید): برای طراحی نمونه سوالات امتحانی نیز ذکر نکات لازم برای سربرگ امتحانات ضروری می‌باشد که شامل موارد زیر بوده و باید این موارد را در توضیحات تکمیلی برای ما بنویسید:

«نام اداره کل آموزش و پرورش استان / نام مدیریت آموزش و پرورش شهرستان / اگر سوالات آزمون، استانی، شهرستانی و یا منطقه ای است ذکر شود / نام درس / پایه یا مقطع / نام آموزشگاه / تاریخ آزمون / سال تحصیلی / ساعت آزمون / مدت آزمون)»

 


 

مطالعه بیشتر